Isaiah Thomas nie dla Cavs? Wymiana z Celtics wstrzymana

Isaiah-thomas

Najnowsze doniesienia zza oceanu informują, jakoby wymiana na linii Cavaliers–Celtics została wstrzymana ze względu na niezadowalające wyniki testów medycznych Isaiaha Thomasa. W minionym sezonie 28-letni rozgrywający nabawił się urazu biodra i nie wystąpił w kilku ostatnich spotkaniach swojego zespołu.

Po rzekomej finalizacji transferu Danny Ainge – generalny menadżer Boston Celtics otwarcie przyznał, że stan zdrowia Thomasa miał wpływ na jego udział w owej wymianie. Swoją przygodę z tegorocznymi Play-Offami zawodnik zakończył nieco wcześniej, lecz w zamian miał być w pełni gotowy na rozpoczęcie kolejnej kampanii. Isaiah nie zdecydował się również tego lata na operację.

Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN osoba powiązana z Cavaliers informuje, iż jest to “bardzo delikatna sytuacja”. Włodarze Wine & Gold najprawdopodobniej rozważą teraz wszystkie możliwe opcje. Jedną z nich będzie oczywiście anulowanie wymiany, na mocy której Kyrie Irving zostałby zawodnikiem Koniczyn.

Inne źródła mówią z kolei, że Kawalerzyści będą żądali dołączenia do wymiany kogoś z dwójki Jaylen Brown/Jayson Tatum + wybór w drafcie 2019.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.