Dziękujemy!

Przychodzi taki dzień, kiedy w natłoku obowiązków brakuje czasu na pewne sprawy. Między rodziną, dziewczyną, pracą, a uczelnią brakuje tego czasu na rzeczy, które się lubi ale nie są na szycie listy priorytetów. Przez długi czas jeszcze walczyliśmy. Walczyliśmy o regularność i o to, żeby strona żyła. Niestety na placu boju pozostawało nas coraz mniej, a osoby które były motorem napędowym tego portalu, w tej chwili przytłoczone są innymi obowiązkami i nie mają czasu na pisanie hobbystycznie o koszykówce.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim czytelnikom i kibicom Cavaliers. Wszystkim, którzy nas wspierali i odwiedzali stronę. Przetrwaliśmy razem na kilku domenach i kilku adresach, ale dziś zamykamy pewien rozdział. Mieliśmy przyjemność pisać o pięknych chwilach, takich jak mistrzostwo w 2016 roku. Mieliśmy też wątpliwą przyjemność pisać o tym, jak szuraliśmy po dnie ligi przez cztery kolejne lata. I nawet jesteśmy trochę dumni z tego, że stworzyliśmy znaną markę na mapie polskich stron o NBA.

Dziękujemy raz jeszcze za tyle lat wspólnego wspierania Cavs. Nie przestajemy kibicować. Cały możemy dyskutować wspólnie o tym, co dzieje się w Cleveland na grupie dyskusyjnej na Facebooku, gdzie serdecznie Was zapraszamy.

Trzymajcie się ciepło i… let’s go CAVS!

redakcja CavsPL

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.