Druga wygrana i dwunasta porażka

Dwie ostatnie noce przyniosły nam dwa spotkania Cleveland Cavaliers. Wicemistrzowie NBA z 13 na 14 listopada zmierzyli się we własnej hali z Charlotte Hornets, a dobę później w stolicy gościli u Washington Wizards.

W spotkaniu z „Szerszeniami” nie mogło wystąpić aż pięciu zawodników Kawalerii, a mowa tu o Kyle’u Korverze, Cedim Osmanie, Kevinie Love, George’u Hillu oraz Samie Dekkerze. Cavs zostali jednak poprowadzeni do pewnego zwycięstwa przez duet Jordan Clarkson (24 punkty, 5 zbiórek) – Tristan Thompson (11 punktów, 21 zbiórek, 5 asyst). Warto dodać, że ten drugi wyrównał swój rekord kariery, jeżeli chodzi o zebrane piłki, a nawet nie wystąpił w czwartej kwarcie!

Charlotte Hornets 89@113 Cleveland Cavaliers

Kolejnym przeciwnikiem Cavaliers już dwadzieścia cztery godziny później byli Washington Wizards w stołecznej Capital One Arena. Wyraźnie lepsi okazali się gospodarze, a do sukcesu poprowadzili ich Bradley Beal oraz Otto Porter Jr. Pierwszy zapisał na swoim koncie 20 punktów, zaś drugi o pięć oczek mniej. Do gry powrócił w tym meczu Cedi Osman, jednak nie był w stanie pomóc swoim kolegom w odniesieniu drugiego zwycięstwa z rzędu. Collin Sexton z rekordowymi w karierze 24 punktami.

Cleveland Cavaliers 95@119 Washington Wizards

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.