Porażka z Thunder

Koszykarze z Oklahomy poradzili sobie w meczu z Cavs i mimo braku swojego lidera – Russella Westbrooka, pokonali Cleveland 95 – 86.

W naszym zespole pojawiły się przed spotkaniem zmiany. Do pierwszej piątki wskoczyli Collin Sexton i J.R. Smith, kosztem kontuzjowanego Dekkera i niegrającego Georg’a Hilla. Nasz rookie miał 14 punktów na dobrej skuteczności, ale zanotował zaledwie jedną asystę. Smith z kolei trafił tylko 5/17 z gry. Najlepiej z S5 zaprezentował się Thompson z double double – 10 punktów i 15 zbiórek. Problemy z regularnym trafianiem do kosza miał też Clarkson, ale otarł się o triple double – 11/9/8. W 16 minut na parkiecie Ante Zizić wyróżnił się z kolei 10 oczkami i 9 zbiórkami.

Thunder kontrolowali przebieg spotkania, ale w pierwszej połowie ich prowadzenie było niewielkie. W trzeciej kwarcie udało im się zwiększyć przewagę do dwucyfrowej liczby punktów, ale Cavs wrócili do gry w czwartej ćwiartce i na moment objęli prowadzenie. Oklahoma nie pozwoliła jednak na wiele ekipie z Cleveland i odzyskała przewagę, której nie oddała już od końcowej syreny.

Najlepszym graczem OKC był zastępując w pierwszej piątce Westbrooka, Dennis Schroder – 28 punktów i 7 zbiórek.

To była 10 porażka Cavaliers w 11 rozegranych do tej pory meczach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.