Nuggets wyraźnie lepsi w “Q”

Cleveland Cavaliers nie udało się wygrać drugiego spotkania w tym sezonie. Minionej nocy lepszymi na parkiecie Quicken Loans Arena okazali się koszykarze Denver Nuggets, którzy wygrali 110-91. Dla Cavs była to już siódma porażka w rozgrywkach, zaś goście zanotowali siódme zwycięstwo.

Pierwsza kwarta nie zwiastowała złego wyniku, ponieważ Kawalerii udało się zakończyć początkowe dwanaście minut gry wynikiem 27-15. Później mecz potoczył się jednak po myśli przyjezdnych. Najlepszym ich zawodnikiem był Juancho Hernangomez, który rozpoczął rywalizację w roli rezerwowego, a w całym spotkaniu zapisał na swoim koncie 23 punkty oraz 4 zbiórki.

Wśród Kawalerzystów warto wyróżnić Jordana Clarksona, autora 17 oczek i 4 zebranych piłek.

Kolejnym mecze Cavs będzie starcie na wyjeździe z Charlotte Hornets. Początek o godzinie 0:00 w nocy z soboty na niedzielę.