Porażka z Pacers

Copyright 2018 NBAE (Photo by David Liam Kyle/NBAE via Getty Images)

Cavaliers w swoim trzecim meczu tegorocznego preseason ulegli Indianie Pacers 111 – 102. Goście objęli prowadzenie w pierwszych minutach spotkania i sukcesywnie je powiększali. Cavaliers zmniejszyli starty w drugiej połowie, ale nie zdołali odwrócić rezultatu na swoją korzyść.

Trzeci mecz i trzecia startująca piątka. Tym razem nasz zespół rozpoczął pojedynek lineupem: Sexton-Hill-Osman-Dekker-Nance. Najlepiej ze starterów zaprezentował się George Hill, który zaliczył wszechstronną linijkę 10/7/5/4, ale trafił tylko trzy z dziesięciu rzutów z gry. Collin Sexton zanotował tyle samo punktów, co strat – 3 (1/7 z gry). Najlepszym strzelcem Cavs był weteran, Kyle Korver – autor 17 oczek.

W drużynie Indiany warto wyróżnić Victora Oladipo – 23 punkty oraz Sabonisa, który miał double double 16/12.

Ostatni sparing Cavs rozegrają w nocy z piątku na sobotę, a ich rywalem będą Detroit Pistons.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!