Cavaliers ponownie lepsi od Bostonu w preseason

Cavaliers po raz drugi w przedsezonowych rozgrywkach zmierzyli się z Celtics, a mecz miał bardzo podobny przebieg do poprzedniego spotkania. Nasi koszykarz objęli prowadzenie na początku pierwszej kwarty i nie oddali go już ani na minutę. Finalny wynik to 113 – 102.

Tym razem pierwsza piątka prezentowała się następująco: Sexton-Hill-Osman-Dekker-Nance. Collin Sexton zdobył 13 punktów, ale miał zaledwie jedną asystę w 19 minutach spędzonych na parkiecie. Reszta starterów zaprezentowała się przeciętnie i żaden z nich nie zdobył więcej niż 10 oczek. Najlepszym strzelcem gospodarzy był Ante Zizić, który trafił 7/8 z gry i zanotował 20 punktów.

Najciekawszym momentem spotkania było spięcie na parkiecie, które zaczęło się od przepychanki J.R. Smitha z Aronem Baynesem, ale najwięcej do powiedzenia (i nie tylko) miał naszemu graczowi Marcus Smart. Guard Celtics wyleciał za ten incydent z boiska, a utarczki słowne przeniosły się jeszcze na wywiady i Twittera obu koszykarzy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!