Predykcje bilansu Cavs w nadchodzącym sezonie

Za niespełna dwa miesiące ruszy kolejny sezon NBA. Dla kibiców Cavaliers będą to zupełnie inne rozgrywki, niż te w latach ubiegłych. Jaki bilans drużyny z Ohio typują eksperci?

Nikt nie ma wątpliwości, że utrata LeBrona pociągnie Cavs w dół. Kwestia tylko, jak wyraźny będzie to spadek. Management zespołu z Cleveland planuje walczyć o jak najlepszy wynik z obecnym składem, a jeśli z biegiem sezonu szanse na playoffy będą coraz mniejsze, możemy spodziewać się wymian i ruchów zmierzających do tankowania. Jest to jednak plan B, plan A przewiduje walkę o najlepszą ósemkę na wschodzie. Przejdźmy to do tego, co myślą eksperci.

Kevin Pelton z ESPN typuje bilans 31 – 51, co oczywiście nie da naszym koszykarzom szans na zagranie w fazie playoff.  Nieco lepszy wynik, bo 36 – 46 przewiduje Scott Polacek z Bleacher Report, jednak to też nie jest rezultat, który zagwarantowałby rozegranie kolejnych spotkań po sezonie regularnym.

Podobnego zdania jest Maciej Kwiatkowski z portalu Szósty Gracz, który uważa że Cavaliers mogą być lepsi niż wielu się wydaje i mają szansę włączyć się do walki o miejsca 7-8 w konferencji wschodniej, ale prawdopodobnie skończą poza playoffami.

A Wy, jak myślicie? Na co stać będzie Cavs w nadchodzącym sezonie?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.