Kawaleria ponownie doprowadza do remisu!

LeBron James oraz Kyle Korver nie pozwolili, aby Cleveland Cavaliers przegrywali z Indiana Pacers już 1-3 w pierwszej rundzie playoffs w Konferencji Wschodniej. Seria znów jest remisowa, a rywalizacja przenosi się na jeden mecz do stanu Ohio.

Wspomniana wyżej dwójka koszykarzy zdobyły wszystkie punkty Kawalerii w runie 10-2 pod koniec spotkania, a LBJ usłuyszał buczenie pod swoim adresem, ponieważ widowni w Bankers Life Fieldhouse nie spodobało się wyrzucenie przez niego piłki ponad parkiet w celu „kradzieży” czasu gry.

LeBron ukończył potyczkę w Indianapolis z dorobkiem 32 punktów, 13 zbiórek i 7 asyst oraz kolejnym wyjątkowym osiągnięciem w karierze. Był to jego setny występ w playoffs, gdy zdobył 30 lub więcej oczek. Na liście wszech czasów ustępuje miejsca tylko Michaelowi Jordanowi, który ma na koncie 109 takich meczów.

W Game 4 Pacers ponownie odrobili kilkanaście punktów straty do Cavs, a na 4:28 przed końcem spotkania prowadzili 93-91, jednak wtedy do akcji przystąpili James oraz Korver. Dwa celne rzuty zza łuku tego drugiego oraz dwa trafione layupy LeBrona i goście z Quicken Loans Arena wygrywali 101-95 na 1:52 przed ostatnią syreną. I nie dali gospodarzom możliwości zmiany tego stanu rzeczy.

Wine & Gold osłabieni byli brakiem George’a Hilla, a jego miejsce w pierwszej piątce zajął José Calderón. Czy podstawowy rozgrywający Cavaliers będzie gotowy na kolejną odsłonę rywalizację. Trudno powiedzieć.

Następny mecz serii odbędzie się w nocy ze środy na czwartek o 1:00 czasu polskiego. Liczymy na pierwsze prowadzenie podopiecznych Tyronna Lue!

Cleveland Cavaliers @ Indiana Pacers, 104-100

stan rywalizacji: 2-2

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.