Cavs zagrają w Polsce!!!

Stało się to, o czym marzyliśmy od lat. Oglądani do tej pory tylko na ekranach komputerów i telewizorów nasi ukochani koszykarze przyjadą do Polski! Zespół z Ohio wystąpi w naszym kraju podczas przygotowań do nowego sezonu NBA, czyli najprawdopodobniej we wrześniu.

Na tą chwilę trudno stwierdzić kto będzie przeciwnikiem Cavs. Podobno najbardziej prawdopodobne są trzy opcje: zespół gwiazd polskiej ligi, czołowa drużyna europejska lub… inna drużyna NBA. Dla fanów ligi z Polski z pewnością trzecia opcja wydaje się najbardziej atrakcyjna. Nie jest znana również miejsce spotkania. Mówi się o katowickim „Spodku”, Gdańsku lub Warszawie.

Chcemy się otwierać na nowe kraje.

– powiedział komisarz NBA Adam Silver na spotkaniu z mediami.

NBA, poza Polską, odwiedzi w Europie również Litwę, Łotwę, Węgry oraz Czarnogórę. Być może ponownie zawitamy do Londynu. Chcemy również zorganizować jedno z przedsezonowych spotkań w Kairze.

Udało się również zebrać opinie samych zainteresowanych, czyli  sztabu i zawodników Cavaliers. Tyronn Lue jest podekscytowany przyjazdem do Europy i chętnie odwiedzi nieznane sobie do tej pory miejsca.

Jordan Clarkson również nie ukrywał radości z planów ligi:

Słyszałem, że mamy w Europie sporo fanów. Świetnie będzie się z nimi spotkać, ponieważ na co dzień nie mają oni możliwości oglądania na żywo naszej gry. Nie mogę się doczekać!

O dalszych reakcjach na tę wiadomość będziemy Was na bieżąco informować. Spodziewajcie się kolejnych newsów.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.