Pewna wygrana w Phoenix

Cavaliers mieli obowiązek zwyciężyć z Suns i tak też się stało. Od początku zdecydowanie dominowali i nie pozostawili żadnych złudzeń, który zespół jest lepszy. Mecz zakończył się wynikiem 129 – 107.

Cavs wyszli na to spotkanie zmienioną pierwszą piątką, z której wypadł kontuzjowany Rodney Hood. Co więcej, na ławkę został przesunięty J.R. Smith, więc nasz startowy lineup prezentował się następująco: Hill, Korver, LeBron, Green, Nance Jr. Pierwsza kwarta pokazała, że decyzje Lue okazały się trafne, bo zwyciężyliśmy w niej aż 38 – 18.

Dalsza część meczu to spokojna gra Cleveland i utrzymywanie wysokiej przewagi. Zespół z Phoenix ewidentnie tankuje i to spotkanie bardzo szybko zostało “odłożone do zamrażarki”.

Niepokojąca wiadomość to kontuzja Larry’ego Nance’a Jr., który w trzeciej kwarcie  doznał kontuzji ścięgna udowego i opuścił parkiet. Na razie nie wiemy, na ile poważny jest ten uraz.

LeBron zaliczył kolejne triple double 28/13/11. Z dobrej strony pokazał się też w pierwszej piątce Kyle Korver, który trafił 6 z 7 oddanych rzutów i zanotował 22 oczka. Po raz kolejny naszym najlepszym graczem wśród rezerwowych był Jordan Clarkson, autor 23 punktów.

W zespole gospodarzy najwięcej – 19 oczek miał TJ Warren oraz Josh Jackson.

 

1 Trackback / Pingback

  1. Rozkład jazdy (19.03-25.03): Utrzymać trzecie miejsce – Cleveland Cavaliers Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.