Przegrana z Clippers

Cavaliers fatalnie rozpoczęli spotkanie w Los Angeles i właściwie po pierwszej kwarcie wszystko było już rozstrzygnięte. Następnie mieliśmy dwie kontuzje i dominację podkoszowych Clippers. Mecz zakończył się wynikiem 116 – 102 dla gospodarzy.

Nasi koszykarze zaledwie przez parę minut byli równorzędnym rywalem dla drużyny z LA. Potem Clippers się rozpędzili i kompletnie zdominowali spotkanie. Pierwszą kwartę wygrali aż 35 – 17 i do końca meczu już nie oddali wywalczonej przewagi. Cavs byli lepsi w drugiej i w trzeciej kwarcie i wrócili do gry przed rozpoczęciem czwartej ćwiartki, ale gospodarze ponownie wyraźnie odskoczyli rywalom na starcie ostatniej części gry i było po zawodach.

Clippers dominowali przede wszystkim w pomalowanym, gdzie w naszej drużynie naprawdę nie ma kto straszyć. DeAndre Jordan miał 20 punktów i 23 zbiórki, Montrezl Harrell zdobył 20 oczek. Po stronie Kawalerzystów wyróżnić należy LeBrona – 25/10/6/2/3 oraz Nance Jr. – 16/12. Z ławki 21 punktów dorzucił też Jordan Clarkson.

Kolejne złe wieści to bóle pleców Rodney’a Hood’a oraz kontuzja biodra Cediego Osmana. Obydwoje musieli przedwcześnie opuścić parkiet.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!