Udany rewanż z Nuggets

Denver Nuggets zwyciężyli niedawno w Quicken Loans Arena 126-117 i teraz dla Cleveland Cavaliers nadszedł czas rewanżu.

Miejscowi przystępowali do potyczki z Cleveland Cavs po niespodziewanej porażce na wyjeździe przeciwko Dallas Mavericks. Zwycięstwo i podreperowanie bilansu były dla ekipy z Kolorado bardzo ważne, jednak to LeBron James i spółka okazali się lepsi i zrewanżowali się za niedawną porażkę z teamem Michaela Malone’a w Ohio. Warto dodać, że wicemistrzowie ligi roztrwonili wcześniej szesnaście punktów przewagi nad gospodarzami.

Nie jest zaskoczeniem, że najlepszym zawodnikiem gości był właśnie wspomniany LBJ, który zakończył zawody z dorobkiem 39 punktów (w tym dziewięć ostatnich oczek Cavs w meczu) oraz 10 asyst i 8 zbiórek. Double-double także na koncie Larry’ego Nance’a Jr.’a –  po 13 oczek i zebranych piłek.

Wśród „Bryłek” należy wyróżnić fenomenalnego Nikolę Jokicia, autora aż 36 punktów, a także 13 zbiórek i 6 asyst. Dodatkowe 18 oczek dla Nuggets dołożył Gary Harris.

Kolejny mecz Kawalerii w nocy z piątku na sobotę, a ich rywalami o 4:30 czasu polskiego będą Los Angeles Clippers. Spotkanie odbędzie się w Staples Center.

Cleveland Cavaliers 113@108 Denver Nuggets

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.