Rozkład jazdy (12.02. – 18.02.): jeden mecz i ASW

Nowi Cavaliers świetnie zaprezentowali się w Bostonie i rozbudzili nasze apetyty. W najbliższym tygodniu zagrają tylko raz, bo potem czeka nas przerwa w rozgrywkach związana z All Star Weekend. Będzie czas na odbycie treningów i trochę odpoczynku. Zanim to nastąpi, Kawalerzyści polecą do Oklahomy.

To spotkanie odbędzie się w nocy z wtorku na środę o godz. 2:00 naszego czasu i będzie szansą dla Cavaliers na zrehabilitowanie się za kompromitującą porażkę z Thunder u siebie, gdy straciliśmy aż 148 punktów. Gospodarze znajdują się na piątym miejscu w konferencji zachodniej, a w ostatnich dziesięciu meczach zanotowali pięć zwycięstw i pięć porażek. Są jednak bardzo groźnym przeciwnikiem u siebie, gdzie w 29 meczach zaliczyli 20 zwycięstw. Ostatnio w znakomitej formie jest Paul George, który dodatkowo zawsze jest szczególnie zmobilizowany na starcia z LeBronem i nie inaczej będzie zapewne tym razem.

W weekend oczy koszykarskiego świata będą zwrócone w kierunku Los Angeles, gdzie odbędzie się tegoroczny weekend gwiazd. Cavaliers będą tam mieli swoich dwóch reprezentantów. LeBron James wystąpi jako kapitan jednej z drużyn podczas All Star Game, natomiast Larry Nance Jr. weźmie udział w konkursie wsadów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.