Łomot od Rockets

Cavaliers po raz kolejny zawiedli i doznali bolesnej porażki w prestiżowym meczu z Houston Rockets. Goście od samego początku dominowali i już w pierwszej kwarcie osiągnęli kilkupunktowe prowadzenie. Następnie powiększali przewagę i sprawili, że mecz bardzo szybko został rozstrzygnięty. Kibice Cavs wyrazili swoje niezadowolenie głośnym buczeniem. Kawalerzyści przegrali 88 – 120.

W naszej drużynie najwięcej punktów miał Isaiah Thomas i J.R. Smith – 12. LeBron miał 11/9/9 i w czwartej kwarcie nie miał już po co wracać na parkiet.

Zespół Rakiet do zwycięstwa poprowadził Chris Paul – 22/8/11. Cały team trafił 19 trójek i po raz kolejny ośmieszył naszą defensywę. Strach pomyśleć, co by było, gdyby James Harden miał lepszy dzień, bo zeszłej nocy trafił tylko jedną z jedenastu trójek.

LeBron po mecz:

“Właściwie to brakuje mi słów. Jesteśmy 0-8 w spotkaniach transmitowanych przez telewizję krajową. Powinni nas wyrzucić z każdej gry telewizyjnej do końca sezonu. Nie graliśmy dobrej piłki i w każdym meczu w national tv skopano nam tyłki. Brak mi słów.”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!