Rekord organizacji wyrównany!

To wcale nie było łatwe spotkanie, jednak Cleveland Cavaliers dali radę uporać się z Sacramento Kings i zwyciężyli 101-95.

Wygrana oznacza, że LeBron James i spółka wyrównali rekord organizacji, jeżeli chodzi o zwycięstwa z rzędu (13). Szansa na czternaste już w nocy z piątku na sobotę, kiedy to Cavs zmierzą się w Indianapolis z miejscowymi Pacers.

Potyczka z „Królami” od samego początku było zacięta, a na przełomie obu połów to goście z Sacramento wyszli na wyraźniejsze prowadzenie. Nie wystarczyło to jednak na świetnie dysponowanego Jamesa, który rywalizację zakończył z dorobkiem 32 punktów, 11 zbiórek i 9 asyst.

Właśnie lider gospodarzy przeprowadził kluczową dla losów spotkania akcję. Na 15 sekund przed zakończenie czwartej kwarty trafił zza łuku i wyprowadził Kawalerię na pięciopunktowe prowadzenie. Następnie wynik jednym trafionym rzutem wolnym poprawił Kyle Korver i ekipa z Quicken Loans Arena mogła cieszyć się z kolejnego sukcesu.

Ponownie bardzo dobre zawody rozegrał Kevin Love, który zapisał na swoim koncie double-double (18 punktów, 13 zbiórek), a solidne wsparcie z ławki dali Jeff Green (17 punktów) i wspomniany Korver (15 punktów).

Wśród przyjezdnych warto wspomnieć o dobrym występie Zacha Randolpha (18 punktów, 10 zbiórek, 6 asyst) oraz rezerwowych – Buddy’ego Hielda (17 punktów) oraz Franka Masona III-ego (15 punktów).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.