Dycha!

Cleveland Cavaliers lecieli do Atlanty z postanowieniem rewanżu za porażkę w Quicken Loans Arena na początku listopada. Miejscowi Hawks ponownie mocno postawili się Kawalerii, jednak wicemistrzowie NBA zachowali zimną krew i zwyciężyli 121-114.

Nie jest zaskoczeniem, że liderem Cavs był LeBron James, który zanotował kolejne double-double (24 punkty, 12 asyst) i poprowadził swoją ekipę do dziesiątej wygranej z rzędu. Warto dodać, że LBJ ponownie zaliczył kluczową akcję – trafił kluczowy rzut zza łuku na mniej niż dwie minuty przed końcem czwartej kwarty i wyprowadził Kawalerię na czteropunktowe prowadzenie.

Podwójna zdobycz również na koncie Kevina Love’a, autora 25 oczek i 16 zbiórek, a 19 punktów i 4 przechwyty dodał świetny ostatnio Dwyane Wade.

W szeregach gospodarzy wyróżnił się Dennis Schröder, który zdobył 27 punktów, a także miał 5 asyst. Z ławki świetnie pokazali się Ersan İlyasova (22 punkty, 4 przechwyty) oraz Marco Belinelli (18 punktów, 5 asyst).

Kolejny mecz Cavaliers to spotkanie u siebie z pogrążonymi w kryzysie Memphis Grizzlies. Początek spotkania o 1:30 czasu polskiego w nocy z soboty na niedzielę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!