Heat pokonani, LeBron wyrzucony z parkietu!

Cleveland Cavaliers nie mieli żadnych problemów z uporaniem się z Miami Heat i wygrali 108-97!

Mecz z ekipą z Florydy przejdzie do historii, ponieważ po raz pierwszy w swojej karierze z parkietu wyrzucony został LeBron James! Zdarzenie miało miejsce pod koniec trzeciej kwarty, kiedy to LBJ miał na swoim koncie już 21 punktów, a także 12 zbiórek, 6 asyst i aż 5 przechwytów. Poniżej filmik z całym zajściem:

Cavs nie stracili jednak swojego rytmu i spokojnie dowieźli do końca wygraną. Sukces Wine & Gold oznacza dziewiąte zwycięstwo z rzędu i jest to najdłuższa taka seria Kawalerzystów od 2015 roku.

Najlepszym strzelcem gospodarzy był Kevin Love, który 32 ze swoich 38 punktów zdobył w pierwszej połowie. Dołożył on także 9 zbiórek w 25 minut gry. Ponownie kapitalnie pokazał się rezerwowy Dwyane Wade, autor 17 oczek, 5 zbiórek i 4 asyst.

Wśród przyjezdnych brylowali Dion Waiters oraz Hassan Whiteside. Pierwszy z nich zanotował 21 punktów oraz 7 asyst, zaś drugi dorzucił 11 oczek i zebrał 14 piłek. Warto dodać, że bardzo dobre zawody z ławki zaliczył rookie Bam Adebayo (19 punktów, 6 zbiórek).

Kolejnym rywalem Cavs będą Atlanta Hawks. Mecz odbędzie się w nocy z czwartku na piątek o 1:30 czasu polskiego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!