Cavs nie dali szans 76ers!

Miniona noc w NBA przyniosła nam kilka niespodzianek (porażki Boston Celtics i Golden State Warriors), jednak Cleveland Cavaliers stanęli na wysokości zadania!

Wine & Gold wyruszyli do Filadelfii w Pensylwanii po siedmiu zwycięstwach z rzędu, jednak potyczka z miejscowymi 76ers zapowiadała się na jedną z trudniejszych w ostatnich dniach. Nic bardziej mylnego.

Goście z Ohio kontrolowali całe spotkanie i pewnie zwyciężyli 113-91. Cavs legitymują się obecnie bilansem 13-7, a bohaterem meczu został LeBron James, autor 30 punktów, 13 zbiórek i 6 asyst. Król podejmował znakomite decyzje i pokazywał swoją wyższość na parkiecie. Solidnym wsparciem z ławki był Dwyane Wade, który dobrze radził sobie grając “na piłce” i prowadząc rezerwowe lineup’y (15 punktów, 5 asyst, 4 zbiórki). To właśnie nasi zmiennicy zagrali dziś bardzo dobrze i niemal każdy z nich może zaliczyć ten mecz do udanych. Cavaliers bardzo dobrze dzielili się piłką i grali z ochotą do gry. Liderem gospodarzy z kolei był Joel Embiid z 30 oczkami oraz 11 zebranymi piłkami. Słabiej zagrał natomiast Ben Simmons, który zapisał na swoim koncie 10 punktów i 8 zbiórek.

Kolejny mecz Kawalerii już dziś w nocy, a ich rywalami w hitowym starciu będą Miami Heat (10-9)! Początek o godzinie 1:00 czasu polskiego.

1 Trackback / Pingback

  1. Sixers powalczą o Jamesa? – Cleveland Cavaliers Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.