Ważny mecz dla Osmana

Kariera Cediego Osmana nie należy do najdłuższych, jednak wydaje się, że wieczór w Detroit mógł być dla niej kluczowy.

Osman zagrał czternaście minut (najwięcej w karierze) w wygranym 116-88 meczu z Pistons w poniedziałek i zdobył siedem punktów (2/3 z gry), a także zebrał cztery piłki i miał po jednej asyście i bloku.

Turecki koszykarz został wybrany z 31 numerem draftu 2015 przez ekipę Minnesoty Timberwolves, jednak natychmiast został oddany do Cleveland Cavaliers.

W spotkaniu w Little Caesars Arena Osman pokazał się z niezłej strony w ataku, a także był skoncentrowany podczas gry w defensywie i wniósł do drużyny trochę energii. Grał przez całą czwartą kwartę w rywalizacji z „Tłokami”.

Iman Shumpert, Derrick Rose oraz Isaiah Thomas są obecnie kontuzjowani i debiutant w barwach Cavs może dostawać więcej szans. Tą w Detroit wykorzystał.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!