Przegrywamy ze słabą Atlantą…

AppleMark

W meczu z Wizards potrzebowaliśmy 57 punktów LeBrona, żeby zwyciężyć. Teraz James miał 26 punktów, 13 asysty, 5 zbiórek, 2 bloki i przechwyt. Dostał wreszcie wsparcie od Dwyane’a Wade (25/11/6) oraz Kyle’a Korvera (23 punkty), ale to nie pomogło. Cavaliers przegrali z najgorszą drużyną wschodu 117 – 115.

Ekipa z Atlanty rozstrzelała się w pierwszej kwarcie i zdobyła aż 37 punktów, pokazując w jakim miejscu jest obecnie defensywa Cavs. Kolejna kwarta była remisowa i po pierwszej połowie 54 – 45 dla gości. Trzecia kwarta to wyrównana gra z obu stron, ale Hawks podwyższyli prowadzenie jeszcze o 4 punkty. W ostatniej ćwiartce meczu Kawalerzyści próbowali odrobić straty, udało im się wrócić do meczu, ale Channing Frye nie trafił trójki na zwycięstwo i z parkietu zeszliśmy na tarczy.

Atlanta pokonała Cavs zespołową koszykówką, aż siedmiu zawodników Hawks miało dwucyfrową ilość punktów. Cleveland gra koszmarnie w obronie i niewiele potrzeba, aby pokonać nasz zespół…