Cavaliers ulegli Hawks w meczu preseason

Cleveland Cavaliers przegrali swoje pierwsze spotkanie w tym preseason. Mecz z Hawks zakończył się wynikiem 109 – 93 dla Atlanty, ale oczywiście nie rezultat jest istotny w czasie przedsezonowych rozgrywek, a sprawdzanie różnych wariantów przed rozpoczęciem regularnych spotkań.

LeBron James nie grał z powodu kontuzji kostki i spotkanie rozpoczęliśmy piątką: Rose – Simith – Wade – Crowder – Love. Nasi starterzy grali zaledwie po 14 minut, a w tym czasie zdobyli odpowiednio 7, 5, 7, 8 i 12 punktów. Kevin Love miał do tego 5 zbiórek i 3 asysty. 4 kluczowe podania miał też Dwyane Wade. Wśród rezerwowych najwięcej minut otrzymał Richard Jefferson, co może oznaczać, że jego odejście z Cleveland nie jest przesądzone.

Tyronn Lue sprawdził ustawienie z Jae Crowderem i Lovem na pozycjach 4/5 i wyglądało to całkiem nieźle.

Następne spotkanie rozegramy jutrzejszej nocy, a rywalem Cavs będzie Indiana Pacers.