LeBron nie zmienił zdania ws. Cavs

LeBron James w dalszym ciągu jest zainteresowany zakończeniem kariery w barwach Cleveland Cavaliers, jednak nie podjął jeszcze decyzji w sprawie wolnej agentury w 2018 roku.

Na sezon 2018/2019 LBJ ma możliwość podjęcia opcji zawodnika, lecz prawdopodobnie ją odrzuci.

(Uczucia do Cleveland) nie zmieniły się i dlatego siedzę tutaj dziś, w tym stroju, cały czas gotowy do poprowadzenia tej organizacji do tytułu. Zawsze, gdy mogę stać się wolnym agentem lub mój kontrakt się kończy, zajmuję się tym w momencie nadejścia lata. Nie oszukuję kolegów z drużyny i fanów i nie mówię przez cały rok o wolnej agenturze, ponieważ nie zajmuję się czymś, co mogę zrobić w lato, a co nie pozwoliłoby mi skupić się na codziennych obowiązkach w pomocy temu zespołowi w wywalczeniu tytułu.

James wrócił do Cavaliers w 2014 roku i wielokrotnie mówił, że chciałby tutaj zakończyć karierę. W 2015 i 2016 roku bez wahania podpisywał kontrakty, jednak w 2018 roku zapewne przetestuje rynek.

Na koniec dnia mam ten kontrakt, który jestem zobligowany wypełnić. I jak zawsze to robię. Jeżeli mnie znacie, to wiecie, że preferuję podejście biznesowe. I zrobię tak z drużyną i w lato – jak to bywało tutaj za każdym razem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.