LeBron spotkał się z Irvingiem!

Według Tony’ego Rizzi z ESPN Cleveland LeBron James i Kyrie Irving spotkali się w Miami w ostatni weekend.

“Z wielu wiarygodnych źródeł. Kyrie i LeBron byli w tym samym pokoju w ostatni weekend w Miami. (…) Nie wiem, czy to był początek “odmrożenia” ich relacji. Wiem tylko, że LeBron nie uderzył Kyriego, tak jak przewidywał to Stephen A. Smith. Mogę o tym donieść. Co do tego o czym rozmawiali… było w porządku. Nie było żadnych zażartych dyskusji.”

Mimo, że doniesienia są prawdopodobne, to nie fani Cavs nie powinni wpadać w hurraoptymizm i czekać na rychły koniec “Kyriedramy”. Rizzo nie jest insiderem NBA, ale znany jest z dobrych relacji z właścicielem “Kawalerzystów” – Danem Gilbertem.

To Rizzo donosił o porozumieniu Cavs i Suns w sprawie transferu Irvinga. Z drugiej strony, jako pierwszy informował o wymianie na linii Cleveland – Minneapolis w czerwcu 2014 roku, jeszcze zanim LeBron ogłosił swą decyzję o powrocie do Ohio.

Tymczasem Adrian Wojnarowski z ESPN, pomimo doniesień o spotkaniu, twierdzi, że Cavaliers w dalszym ciągu oczekują ofert za swojego rozgrywającego, lecz nie zaakceptują niczego, co w ich mniemaniu nie będzie “lukratywnym zwrotem” za “Uncle Drew“.

Nam pozostaje tylko czekać na dalszy rozwój sytuacji.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.